721 575 806

Mírové náměstí 3, Jablonec nad Nisou
1. patro nad prodejnou Baťa

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Mapa

Aktualizováno Pondělí, 15 Červenec 2019 14:55
 
Email Tisk PDF

O nás


 

Firma Schubert Vám nabízí k pronájmu byty a nebytové prostory pouze v nemovitostech, kterých je 100% vlastníkem. Nabízí tedy klientům jen prověřené prostory, ve kterých ručí za kvalitu nabízených prostor.

Většina našich objektů je po celkové rekonstrukci. Nebytové prostory najdete na frekventovaných místech v centru města. V Jablonci nad Nisou se jedná o multifunkční pasáž Corso na Mírovém náměstí, kde najdete prostory pro obchody, kavárny, služby, ale také kanceláře. Pasáž je vybavena výtahem, má bezbariérový přístup a sociální zařízení vhodné i pro vozíčkáře v přízemí pasáže.

multifunkčním objektu na Mírovém náměstí 18 Vám nabízíme nebytové prostory a dále také nově zrekonstruované byty s výhledem na Radnici nebo jednu z dominant Jablonce nad Nisou – rozhlednu Petřín. Všechny byty mají plovoucí podlahy, nové soc. zařízení a některé i prostornou terasu.

Hledáte-li kancelářské prostory v Jablonci nad Nisou je tou pravou volbou objekt na Mírovém náměstí č.p. 3, hned vedle Radnice. V přízemí najdete prodejnu Baťa a v druhém patře jsou pro Vás k dispozici kancelářské prostory, některé s výhledem na náměstí.

Lidické ulici Vám nabízíme nebytové prostory s přímým vstupem z ulice vhodné pro prodejnu nebo služby a také prostory restaurace. Dále v tomto domě nabízíme pronájem bytů různých velikostí a dispozičních řešení.

V centru Liberce v Pražské ulici Vám nabízíme pronájem zrekonstruovaných bytů různých velikostí a dispozičních řešení. Ve stejném objektu jsou k dispozici také nebytové prostory vhodné pro restauraci nebo služby, prostor pro provozování herny a kancelářské prostory.

Přímo na náměstí Dr. Edvarda Beneše v Liberci se nachází objekt s nebytovými prostory a byty.

Na všech objektech je možné si pronajmout také venkovní reklamní vitríny a využít tak jedinečné možnosti prezentace Vaší společnosti na frekventovaných místech obou měst.

Naši pracovníci jsou Vám k dispozici denně od 08:30 do 17:00 hodin a rádi zodpoví všechny Vaše dotazy.

Aktualizováno Úterý, 22 Listopad 2011 16:47